Drodzy Klienci

 

Kupując na Dalwia.pl  natychmiast otrzymają Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

 

Sklep rozpocznie proces  jego realizacji, zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia, natomiast zamówienia złożone po godz. 12:00 wysyłane są na następny dzień roboczy, maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze. 

 

Przesyłka na terenie Polski zazwyczaj jest dostarczana następnego dnia po jej nadaniu, czyli od momentu złożenia zamówienia paczka powinna dotrzeć do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych

 

Wysyłkę realizujemy kurierem koszt dostawy to 13,5 zł przy zamówieniach opłacanych z góry, oraz 15,5 zł przy zamówieniach z płatnością za pobraniem.

 

Dla zamówień o wartości powyżej 249 zł dostawa jest darmowa.  

 

Z racji że korzystamy z dwóch magazynów, możliwe jest że w przypadku zamówienia z większą ilością produktów otrzymają Państwo dwie przesyłki.

 

O takich przypadkach będą Państwo informowani mailowo, natomiast za przesyłkę płaca Państwo tylko raz. 

 

Realizujemy zamówienia wyłącznie w dni robocze.

 

Maksymalna waga paczki to 10 kg. W przypadku większej wagi lub paczek o niestandardowych gabarytach zastrzegamy możliwość kontaktu z Klientem w celu ustalenia kosztu i sposobu wysyłki. Dostawa do niestandardowych stref będzie wyceniana indywidualnie w oparciu o cennik usług Inpost.

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące wysyłki prosimy o kontakt: sklep@dalwia.pl